Nasze usługi

Jesteśmy tutaj
by Ci pomóc

Serwis laptopów
i komputerów PC

Przeprowadzę kompleksowy przegląd i serwis Twojego komputera, wymienię i naprawię części, które tego wymagają, zaktualizuję i oczyszczę Twoje oprogramowanie z wirusów oraz nadmiaru niepotrzebnych danych co usprawni jego działanie.

 

Wykonanie logo i wizytówki

Oferuję również usługi graficzne - wykonam dla Ciebie profesjonalne logo firmy oraz stworzę projekt wizytówki, który będzie spójny graficznie z resztą identyfikacji wizualnej Twojej firmy lub marki.

 

Instalacja programów antywirusowych

Programy oraz zapory antywirusowe są priorytetem podczas sprawdzania każdego komputera. Aby cieszyć się bezpieczeństwem danych koniecznie zgłoś się do mnie po odpowiednio dobrany do potrzeb program antywirusowy. Zadbajmy razem już dziś o bezpieczeństwo Twojego komputera!

 

 

Naprawie oprogramowania

Cenię sobie bezpieczeństwo oraz sprawność i szybkość oprogramowania, które oferuję moim klientom. Nie ma dla mnie oprogramowania, którego nie da się naprawić lub usprawnić. Jedyne czego potrzebuję to Twój czas i zaufanie.

 

Naprawa wysyłkowa

Naprawię i wyserwisuję Twój sprzęt komputerowy, aby działał płynnie i sprawnie. Naprawię zarówno wady techniczne, jak i systemowe związane z oprogramowaniem. Oprócz tego oferuję wysyłkę naprawionego sprzętu za pośrednictwem kuriera.

 

Konfiguracja
sprzętu komputerowego

Wykonuję konfigurację sprzętów komputerowych takich jak laptopy, drukarki, routery. Dostosuję je do Twoich potrzeb z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań, które zapewnią szybkość i łatwość w obsłudze urządzeń kompatybilnych z Twoim komputerem.

 

 

 

Instalacja systemów operacyjnych

Chcesz cieszyć się pełną wersją bezpiecznego oprogramowania ze wszystkimi licencjami? Nie tylko doradzę, ale również zainstaluję nowe rozwiązania oraz wyjaśnię jak z nich korzystać, by praca stała się przyjemnością.

 

Laptop zastępczy na czas naprawy

Doskonale rozumiem jak ważny jest dzisiaj odpowiedni komputer do pracy, dlatego na czas kiedy Twój laptop jest w naprawie dostaniesz komputer zastępczy. Do wyboru są różne konfiguracje sprzętowe i systemowe.

Sprzedaż laptopów nowych i poleasingowych

rowadzę sprzedaż laptopów zarówno nowych, jak i poleasingowych. Kompleksowo doradzę jakie parametry będą dla Ciebie najbardziej optymalne i wybiorę odpowiednie oprogramowanie, które usprawni Twoja pracę i sprosta oczekiwaniom. Na zakupione sprzęty obowiązuje gwarancja od 6 do 12 miesięcy w zależności od wybranej konfiguracji.

Odzyskiwanie danych

Dopadła Cię awaria komputera? Straciłeś ważne dane, bo zapomniałeś o ich archiwizacji? To nic strasznego! Dzięki korzystaniu z najnowocześniejszych rozwiązań jakie proponuje infrastruktura IT mogę odzyskać dane z dysków twardych, baz danych oraz innych źródeł.

Helpdesk

W celu polepszenia jakości usług wprowadziłem kompleksową obsługę i support klienta. Oprócz usług związanych z konfiguracją czy zabezpieczeniem sprzętu oraz oprogramowania, służę pomocą i radą zdalnie, kiedy tego potrzebujesz. Pomogę Ci rozwiązać każdy problem.

Archiwizacja
Twoich
danych

Nie ma nic bardziej istotnego niż odpowiednie i bezpieczne przechowywanie danych na serwerach komputerowych czy dyskach zewnętrznych. Stworzę kopię zapasową danych z Twojego komputera i przeniosę w odpowiednie miejsce, w którym będzie zabezpieczała Cię przed utratą danych.

Doradztwo informatyczne

Potrzebujesz eksperta w dziedzinie IT, który nakieruje Cię na odpowiednie dbanie o sprzęt, oprogramowanie oraz bezpieczeństwo danych? Świadczę usługi w obszarze doradztwa informatycznego, pomagam dobrać najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania.

Nasze podejście

Jesteśmy tutaj
by Ci pomóc

W swojej pracy staram się zrozumieć potrzeby i oczekiwania mojego klienta oraz znaleźć dopasowane dla niego indywidualne rozwiązanie, które sprawi, że jego praca stanie się prosta i przyjemna, a czas zaoszczędzony na zmartwienia związane z IT spożytkuje na kreatywną i efektywną pracę.

desk-g1053beb4b_1280